Fantazi Giyim

FANTAZİ İÇ GİYİM NEDİR?

Fantazi giyim ürünleri neredeyse her gün giyilen iç giyim ürünlerinden farklı olarak daha iddialı tasarımlara sahip olan ve cinsel yaşamı hareketlendirmek ve renklendirmek için üretilmiş ürünlerdir. Fantazi iç giyim her geçen gün gelişen, artarak çoğalan bir kesime hitap ederken, özellikle de gençler arasında kullanımı yaygınlaşmaktadır. Fantazi iç giyim tasarımları oldukça geniş bir kategori seçeneğine sahiptir. Son yıllarda büyük ilgi görmeye başlayan vücut çorapları, jartiyerli takımları gibi ürünlerin yanı sıra seksi kostümler, iddialı gecelikler ve ikili takımlar gibi farklı pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır.  Standart ölçülerde vücut çoraplarının yanı sıra aynı zamanda büyük beden vücut çorapları da üretilmektedir. Vücut çorabı kullananlar bu tasarım ile onları çok daha çekici hissettikleri konusunda aynı fikri paylaşırlar.

Fantazi giyim denilince, akla gelen ürünlerin başında fantazi gecelik takımları yer almaktadır. Son yıllarda sadece bu alanda üretim yapan pek çok marka bulunurken, ayrıca Ş.Gümüş, Maranda, Rosaria  gibi ünlü iç giyim markaları da gecelik üretiminde çeşitli modelleri ile iddialarını ortaya koymuşlardır. Fantazi gecelikler diğer gecelik takımlarına oranla çok daha iddialı tasarımlara sahiptir ve pek çoğu vücut hatlarını ortaya çıkaran tül ya da dantellerden üretilmektedirler. Fantazi gecelikler özellikle de cinsel hayatlarının artık monotonlaşmasından şikayet eden çiftlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. Yine aynı şekilde daha canlı ve renkli bir cinsel hayat sürmek isteyen çiftlerde fantazi iç giyim ürünlerini ve fantazi gecelikleri tercih etmelidirler.

Fantazi giyim, tüm bunlara olarak tüylü maskeler, tüllü bacak bantları gibi aksesuarları da kapsamaktadır. Günlük olarak kullanılan sütyen ve sütyen takımlarının yanı sıra ayrıca fantazi iç giyim kapsamında üretilen fantazi sütyen ve sütyen takımları da üretilmektedir ve çok fazla tercih edilmektedirler. Bu takımlar genelde ikili olarak üretilirken, jartiyer takımlarının eklendiği çok parçalı takımlarda bulunmaktadır. Jartiyer takımları, fantazi giyimin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilirken, özellikle de ince vücut hatlarına sahip bayanlarda çok daha seksi ve baştan çıkarıcı bir görünümün oluşmasına yardımcı olmaktadırlar.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s